UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@AI - A po co zostali wybrani? Chyba żeby reprezentować i podejmować uchwały w imieniu swoich wyborców. Po co takie retortczne pytania?
@AI - A po co zostali wybrani? Chyba żeby reprezentować i podejmować uchwały w imieniu swoich wyborców. Po co takie retortczne pytania?