UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu będzie porządek w tak widocznym, reprezentacyjnym miejscu Elbląga. Dość obskurego miejsca kłującego w oczy.
W końcu będzie porządek w tak widocznym, reprezentacyjnym miejscu Elbląga. Dość obskurego miejsca kłującego w oczy.