32
30.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I bardzo dobrze, skończy się panowanie leśnych dziadków i zasyfianie terenu blaszakami. Mam tylko nadzieję, że właśnie ta architektura i zabudowa tego terenu zostanie dopilnowana, żeby była ogólnodostępna.
pozytywny-elblążanin (2025.10.30)

info

12  
  5
Podobno miasto jest już po wstępnych rozmowach z właścicielami gruntów na zamianę.
mieszkanka dzielnicy (2025.10.30)
Nieruchomoŝĉ położona w granicach portu Elbląg, to jest jakiś žart, jeszcze niedawno Wróbelek robił szumne referendum, że port ma być miejski a jego kontynuator sprzedaje te tereny i działka idzie pod młotek, to jest już jawny szwindel obliczony na ogromne zyski dla " swojaków:- czy leci z nami prokurator?, bo Polska farsa nieruchomości do szbkich i kosmicznych zysków trwa I trwa mać.
Depart. Xxx (2025.10.30)

info

14  
  6
Sprzedaż działek to niebezpieczny temat. Miasto musi zachować ostrożność i zabezpieczyć się na ewentualność odkupu działki. Przestrogą może być sytuacja ze sprzedażą działek przez PiS. Na odchodne PiS sprzedał ważne działki, uniemożliwiając realizację ich oczka w głowie -sztandarowej inwestycji budowy CPK. Teraz ma pretensje, że PO nie odkupiło działek i realizacja budowy CPK może być niemożliwa. PiS niewinny choć sprzedał. PO winne bo nie odkupiło. Powinno odkupić najlepiej po cichu za 400 milinów sprzedaną za dwadzieścia parę milionów prywatnej osobie działkę. Jak łatwo na działkach politycy zarabiają miliony pospołu z prywatnym biznesem. Miasto musi zachować czujność przy sprzedaży działki.
Czy (2025.10.30)
Likwidacja i wyprzedaż!! Też mi plan na rządzenie
Kat na patologię (2025.10.30)

info

11  
  4
A takie były plany i wizualizacje... Cyk, myk, fik i po ptakach!
(2025.10.30)

info

8  
  4
@Czy - Jedynym czujnym w opisanych przez Ciebie przypadkach, powinien być wyborca! Każdy naród ma takie władze, jakie sobie wybrał. I karawana sprzeniewierzania i zlodziejstwa idzie dalej. I tak od1989 roku. Powodzenia!
(2025.10.30)
gw
(2025.10.30)
@Czy - Z pozycji siebie jako wyborcy KO widzę jednak włos w tej zupie... Kpiną i upokorzeniem rządu okaże się gdy wszystko jest tylko medialnym maglem. Co jeśli jest rewers w umowie sprzedaży? A) Odkup za te 23mln B) Brak tej działki w planie CPK (brak w ujęciu całościowym) i oddać trzeba tylko skrawek. To już pachnie źle bo ta działka słono kosztuje prawda. Magia inwestycyjna. Każda wersja 400mln wycena i wykup 100% tego gruntu wg rynkowej będzie wałem. Bo na słupa wziął te grunty i oficjalnie spółka nie ma z tym nic wspólnego. Zaskakujące jest skamlanie PiS. No ale on Trzaskowskiego finansował. No ale ile pod stołem musiał dać ludziom związanym z PiS to kosmos. Finansował kogo chciał a swoją córkę na Eurowizję to niby za darmo wysłał co.
(2025.10.30)
czego skamlesz, NOWI mieli 600 dni na załatwienie sprawy i nie zrobiono nic do dnia opublikowania sprawy na WP. A jak wiesz ile dali pod stołem to zgłoś.
(2025.10.30)