UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech władze miasta zajmą się tą "RUMUNIĄ" między mostami. Wygląd tego co tam się znajduje nie przynosi władzom miasta oraz mieszkańcom chluby.

wodna

Anuluj