UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech władze miasta zajmą się tą "RUMUNIĄ" między mostami. Wygląd tego co tam się znajduje nie przynosi władzom miasta oraz mieszkańcom chluby.
wodna
Niech władze miasta zajmą się tą "RUMUNIĄ" między mostami. Wygląd tego co tam się znajduje nie przynosi władzom miasta oraz mieszkańcom chluby.
wodna