UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pewniem tak, miasto potrzebuje i bedzie potrzebowało coraz więcej pieniędzy na wszystko, ale zamiast samemu czerpać zyski a przy okazji integrować lokalne środowiska woli sprzedać i jednorazowno załatać jakąś dziurę. Działanie całkowicie nie pragmatyczne i bardzo krótkowzroczne. Kogo my na tych radnych wybieramy?

Tom3232