26
29.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ty masz coś z deklem. Już kiedyś przy UM i sądzie był tzw. parkingowy. Lewe bilety bez identyfikacji pojazdu oferował. Na prawdę tak trudno zrozumieć, że jeśli okradasz miasto np. na parkowaniu to okradasz wszystkich mieszkańców ? A jeśli nie stać Cię na opłatę za parkowanie to proponuję przesiadkę na tramwaj. Zainstaluj aplikację i będziesz płacił za faktyczny czas parkowania skoro to dla Ciebie problem.
mieszkanka dzielnicy (2025.10.29)
Administratorem jest twoja stara.
benzymen (2025.10.29)
Płacący podatki w mieście powinni mieć możliwość bezpłatnego zostawiania auta w spp na pół godziny oraz mieć znaczne zniżki na dalsze godziny w całej spp. Zniżki nie powinny dotyczyć tylko abonamentów.
(2025.10.29)

info

5  
  3
A czy adres zameldowania zawsze jest tożsamy z adresem zamieszkania? mogę mieć dwa mieszkania, a zameldowanie w jednym..
(2025.10.29)

info

5  
  3
Nic z tego nie rozumiem, a przecież w Elblagu jest 30 tys. seniorów.
(2025.10.29)

info

5  
  0
@mieszkanka dzielnicy - Ten "parkingowy" jak go nazwałas siedzial po tym co robil (lewe bilety) w pierdlu. To bylo 2019-2020 jakoś
Karolina Julia zawadzki (2025.10.29)
Godzina parkowania za 100 zł i nie będzie problemu z miejscem
(2025.10.29)

info

2  
  2
Elblongi parkują byle gdzie i byle jak. Elbląskiej straży miejskiej to nie przeszkadza
Do roboty się weźcie (2025.10.29)

info

2  
  3
Przede wszystkim powinna być możliwość zakupienia biletów okresowych (bez zniżek) w parkomacie. Jeśli tyrysta chciałby kupić bilet tygodniowy, bo jest taniej i wygodniej, musi znaleźć jakieś absurdalne biuro, żeby mu w okienku wypisali bilet na tydzień. Może jakiś uparciuch Polak by się tego podjął, ale zagraniczny turysta realnie nie ma możliwości zdobycia takiego biletu.
Zauważmy absurd (2025.10.29)

info

2  
  1
A czy ktoś widział osobę z niepełnosprawnością na kopercie (SPORADYCZNIE), to są tylko na papierze niepełnosprawni, wszyscy wysiadają z samochodu stojąc na kopercie i zasuwają do sklepu. Wystarczy prześledzić monitoring. Trzeba długo przeglądać filmiki aby na taką osobę trafić. Niepełnosprawny to tylko na wózku po to koperty są szerokie.
starszy gość (2025.10.29)

info

2  
  2