UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty masz coś z deklem. Już kiedyś przy UM i sądzie był tzw. parkingowy. Lewe bilety bez identyfikacji pojazdu oferował. Na prawdę tak trudno zrozumieć, że jeśli okradasz miasto np. na parkowaniu to okradasz wszystkich mieszkańców ? A jeśli nie stać Cię na opłatę za parkowanie to proponuję przesiadkę na tramwaj. Zainstaluj aplikację i będziesz płacił za faktyczny czas parkowania skoro to dla Ciebie problem.

mieszkanka dzielnicy