UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblongi parkują byle gdzie i byle jak. Elbląskiej straży miejskiej to nie przeszkadza
Do roboty się weźcie
Elblongi parkują byle gdzie i byle jak. Elbląskiej straży miejskiej to nie przeszkadza
Do roboty się weźcie