UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Płacący podatki w mieście powinni mieć możliwość bezpłatnego zostawiania auta w spp na pół godziny oraz mieć znaczne zniżki na dalsze godziny w całej spp. Zniżki nie powinny dotyczyć tylko abonamentów.


Anuluj