Wybrany wątek opinii

Czy ktoś wie, kto jest administratorem danych? Numer rejestracyjny samochodu nie jest potrzebny do zaparkowania, jak drukuje się bilet i umieszcza za szybą. Natomuast inwigilacja, gdzie i jak długo jest auto zaparkowane, to już narusza prywatność, szczególnie jak namierzenie właściciela jest proste. Taki Pegasusik na miarę Elblaga?
(2025.10.29)
Ty masz coś z deklem. Już kiedyś przy UM i sądzie był tzw. parkingowy. Lewe bilety bez identyfikacji pojazdu oferował. Na prawdę tak trudno zrozumieć, że jeśli okradasz miasto np. na parkowaniu to okradasz wszystkich mieszkańców ? A jeśli nie stać Cię na opłatę za parkowanie to proponuję przesiadkę na tramwaj. Zainstaluj aplikację i będziesz płacił za faktyczny czas parkowania skoro to dla Ciebie problem.
mieszkanka dzielnicy (2025.10.29)
Administratorem jest twoja stara.
benzymen (2025.10.29)
@mieszkanka dzielnicy - Ten "parkingowy" jak go nazwałas siedzial po tym co robil (lewe bilety) w pierdlu. To bylo 2019-2020 jakoś
Karolina Julia zawadzki (2025.10.29)
@mieszkanka dzielnicy - Nie, nie. Jest dokładnie odwrotnie. Kiedyś parkingi były bezpłatne, więc miasto wymyśliło, jak zacząć kraść. A z drugiej strony to absurd, że trzeba instalować aplikacje, żeby zaparkować samochód!
rrrrrr (2025.10.30)
Powrót do komentarzy