UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czy ktoś widział osobę z niepełnosprawnością na kopercie (SPORADYCZNIE), to są tylko na papierze niepełnosprawni, wszyscy wysiadają z samochodu stojąc na kopercie i zasuwają do sklepu. Wystarczy prześledzić monitoring. Trzeba długo przeglądać filmiki aby na taką osobę trafić. Niepełnosprawny to tylko na wózku po to koperty są szerokie.
starszy gość