UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czy ktoś widział osobę z niepełnosprawnością na kopercie (SPORADYCZNIE), to są tylko na papierze niepełnosprawni, wszyscy wysiadają z samochodu stojąc na kopercie i zasuwają do sklepu. Wystarczy prześledzić monitoring. Trzeba długo przeglądać filmiki aby na taką osobę trafić. Niepełnosprawny to tylko na wózku po to koperty są szerokie.

starszy gość