A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A pod ratuszem ile kosztuje abonament urzędasy ??? zamknęli parking i myślą że są wybrańcami
czas na referendum chyba
@mieszkanka dzielnicy - Nie, nie. Jest dokładnie odwrotnie. Kiedyś parkingi były bezpłatne, więc miasto wymyśliło, jak zacząć kraść. A z drugiej strony to absurd, że trzeba instalować aplikacje, żeby zaparkować samochód!
Ale po co to? wszystkie miejsca parkingowe w mieście powinny być bezpłatne, tak jak komunikacja w niektórych miastach.
"Phil Konieczny - Czy „teorie” sprzed 10 lat dziś są normalnością? CBDC, Social Score, Bilderberg... " - to sobie obejrzyjcie, i pomyślcie dokąd ten trend idzie... nawet w takim Elblągu zobaczymy to za kilka lat :/
Jakiekolwiek oplaty za parkingi są po prostu bezczelnością wobec kierowców, ktorzy już w paliwie płacą opłaty i inne daniny "drogowe", które w zamysle mają iść na finansowanie infrastruktury. A czy rowerzyści też będą płacicza stojaki na rowery - wszak ich postawienie też kosztuej miasto? Jeśli już mają być opłaty to tylko po pierwszej czy drugiej godzinie darmowej. Często ludzie parkują nie bo tak im sie podoba tylko musza coś zalatwić w pobliskim punkcie, sklepie, urzędzie. A parkomaty w urzędach publicznych to juz totalna bezczelność. Urzędnicy tak po chamsku porobili platnego goidzny, że pokrywają sie one akurat mniej wiecej z okresem otwarcia sklepów: 9 - 18 Żeby przypadkiem ktoś nie uniknął opłaty. Jedyny parking, ktory de facto powienien być płatny to parking strzeżony - i do nieawna tak było. Niestety większosc kierowcow tak się dala "wytresować", że potulnie zgadzaja sie za płacenie... no wlaśnie za nic. Tylko dlatego, że chcą się zatrzymać i coś załatwić.