UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przede wszystkim powinna być możliwość zakupienia biletów okresowych (bez zniżek) w parkomacie. Jeśli tyrysta chciałby kupić bilet tygodniowy, bo jest taniej i wygodniej, musi znaleźć jakieś absurdalne biuro, żeby mu w okienku wypisali bilet na tydzień. Może jakiś uparciuch Polak by się tego podjął, ale zagraniczny turysta realnie nie ma możliwości zdobycia takiego biletu.

Zauważmy absurd