57
29.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No Ty nie musisz, kobiety mają nadzieję na wysłuchanie ich głosu podczas podejmowania decyzji przez prezydenta.
mieszkanka dzielnicy (2025.10.29)
Jakie majątki ? O czym Ty mówisz ? Sprawdź ile osób zgłosiło się po odszkodowania z tytułu zalanych piwnic. Ludzie przy okazji porządkowania terenu skorzystali z faktu podstawienia kontenerów na śmieci, żeby się za darmo pozbyć syfu z tych niby zalanych piwnic. Widziałem co sąsiedzi wynosili z domów do tych kontenerów. Byle grosza nie zapłacić za śmieci są w stanie spalić w piecach wszystko i byle za darmo oddać.
ali-baba od kebaba (2025.10.29)
@MariuszLewandowski-Fc - O, i właśnie z powodu takich szowinistycznych bzdetów jak w tej pseudowypowiedzi rada kobiet powinna powstać. Obciach, że w XXI wieku ktoś wypocił takie bzdury.
Jgfgkm (2025.10.29)
To pisać per szmondak jak nazwałem posła Śliwkę czy może coś bardziej poetycznego - goniący za resztkami rozumu czy poszukiwacz zaginionych neuronów ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.29)
@Jgfgkm - Nie do końca - można być szowinistą ale z rozumem w głowie i jakimś szacunkiem - tu to raczej popularne wiejskie przygłupy - nie obrażając wsi rzecz jasna bo niby wiejskie ale z Miasta.... Niestety z Mojego Miasta.
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.29)
Bierze mnie na wymioty za każdym razem, ilekroć widzę jakiekolwiek inicjatywy z wyrazem "kobieta" w nazwie. Lewactwo tak już się rozhulało, że zrobiło z tych kobiet jakieś osobne zjawisko przyrodnicze, wymagające nieustannego monitoringu nastroju i ciągłego dopływu atencji! "Jak głosowały kobiety... ", "co myślą kobiety... ". Serio? Skoro już wyciągamy jakiekolwiek liczby przed nawias, to idźmy po całości! Stwórzmy radę leśników, górników, kolejarzy, zbieraczy puszek, miłośników prawdziwego masła czy rumianolicych podglądaczy jeleni! A potem zdziwienie w przedmiotowych sprawach, że sytuacja niezmienna od ponad 30 lat, opisana bezbłędnie w filmie Macieja Ślesickiego pt. "Tato" - baby nie do ruszenia, zapyziałe, przemądrzałe, wiecznie nie zadowolone i uzurpujące sobie święte prawo do wszystkiego - zwłaszcza do nieswojego majątku mężów czy konkubentów. Dać temu zjawisku jeszcze 5-10 lat, to nie da się w tym kraju żyć.
ernest (2025.10.29)

info

6  
  0
A poradźcie sobie w domu ze swoimi chłopami a jak nie macie to porzydełkujcie same rady i nic z tego nie wynika
(2025.10.29)

info

2  
  0
a ja zakładam stowarzyszenie atrakcyjnych kobiet i mężczyzn w Elblągu, przynajmniej będzie można nacieszyć oko! stowarzyszenie będzie bezkonkurencyjne ! wkrótce szczegóły..... :-)
Venus z Milo (2025.10.29)
podoba mi się jak sobie słodko cukrują :-))) szczyt obłudy kobiecej
(2025.10.29)

info

3  
  0
Wspolczuje mu
(2025.10.29)

info

0  
  0