UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja zakładam stowarzyszenie atrakcyjnych kobiet i mężczyzn w Elblągu, przynajmniej będzie można nacieszyć oko! stowarzyszenie będzie bezkonkurencyjne ! wkrótce szczegóły..... :-)
Venus z Milo
a ja zakładam stowarzyszenie atrakcyjnych kobiet i mężczyzn w Elblągu, przynajmniej będzie można nacieszyć oko! stowarzyszenie będzie bezkonkurencyjne ! wkrótce szczegóły..... :-)
Venus z Milo