UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja zakładam stowarzyszenie atrakcyjnych kobiet i mężczyzn w Elblągu, przynajmniej będzie można nacieszyć oko! stowarzyszenie będzie bezkonkurencyjne ! wkrótce szczegóły..... :-)

Venus z Milo

Anuluj