Wybrany wątek opinii

Po wielu wpisach załóżmy, że elblążan widać jak daleko nam do zachodniego demokratycznego myślenia gdzie jak w Szwajcarii decyduje się w wielu sprawach w Referendach. U nas polityka otwarcia i konsultacji nowego prezydenta z mieszkańcami spotyka się z zaściankowością wielu nowych mieszkańców Elbląga. Czyli jak to mówią - Coraz mniej Elbląga w Elblągu.
(2025.10.29)
Nie oczekiwałbym wiele po tej grupie....
(2025.10.29)
No Ty nie musisz, kobiety mają nadzieję na wysłuchanie ich głosu podczas podejmowania decyzji przez prezydenta.
mieszkanka dzielnicy (2025.10.29)
Powrót do komentarzy