Wybrany wątek opinii
Po wielu wpisach załóżmy, że elblążan widać jak daleko nam do zachodniego demokratycznego myślenia gdzie jak w Szwajcarii decyduje się w wielu sprawach w Referendach. U nas polityka otwarcia i konsultacji nowego prezydenta z mieszkańcami spotyka się z zaściankowością wielu nowych mieszkańców Elbląga. Czyli jak to mówią - Coraz mniej Elbląga w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Nie oczekiwałbym wiele po tej grupie....
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
No Ty nie musisz, kobiety mają nadzieję na wysłuchanie ich głosu podczas podejmowania decyzji przez prezydenta.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2