57
29.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Masz sporo racji że rady zazwyczaj są bezradne - tu przykładem Rada Miejska złożona z 25 leni gotowych tracić czas na pierdzielanie kto był z czym pierwszy zamiast myśleć jak coś usprawnić. Tyle że może ta rada wydeleguje na Sesję jakąś kobietę z jajami co wygarnie to radnym w oczy ? Mnie jakoś nie słuchają i dalej grajdołek... Ale daj się in wykazać i zauważ że to pierwsza rada do której kobiety zglaszają się same. Myśl i poczekaj jaki będzie efekt a nie biadolisz jak pogruchotany na rozumie
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.29)
To się ciesz może i Tobie jakaś do.... z litości.
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.29)
A Rada Mężczyzn?
(2025.10.29)

info

5  
  1
To może rady Dzielnic/ Byłoby sensowniej bo Rada Kobiet trąci dyskryminacja kobiet. Bo niby wystarczy być tylko kobietą -to jak punkty za pochodzenie na wyższe uczelnie kiedyś.. No to takie dwuznaczne
(2025.10.29)

info

5  
  1
A iine płcie?
(2025.10.29)

info

5  
  0
A już myślałam, że El kobiety to rzeczywiście oddolna inicjatywa - czas pokaże
Smutna (2025.10.29)

info

4  
  1
Nie róbmy z kobiet osób z niepełnosprawnością. Kobieta i mężczyzna sobie równi, owszem każda płeć ma inne predyspozycje. Może to i dobrze jak zdominowana przez płeć brzydszą władza miasta poprosi o opinie płeć piękną, ale przecież pań w urzędzie, żon, partnerek pod dostatkiem, żeby zaraz tworzyć radę.
(2025.10.29)
@MariuszLewandowski-Fc - Od kiedy na ty jesteśmy lewandowski?
(2025.10.29)
lewandowski dostał ataku, nie było go pół roku teraz ma atak xDDD
(2025.10.29)
Tak, masz rację, ale kobietom trudniej się przebić ze swoim głosem, ze swoimi potrzebami. Taka rada na pewno będzie wsparciem i widocznym głosem mieszkanek Elbląga, tym bardziej, że we władzach miasta też jest kobieta i nie pozwoli na tzw. "olewanie" problemów kobiet mieszkających w Elblągu. I tak, napisałem to ja, mężczyzna.
Krzysztof S. (2025.10.29)