Wybrany wątek opinii
Czy Pan Missan w końcu wytłumaczy ze swojego wpisu na chwile przed powodzią ze "sytuacja w mieście jest stabilna"? Ludzie potrącili majątki, a dostali jakieś ochłapy z województwa. Wstyd!
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
Cały swój majątek trzymałeś w piwnicy?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Jakie majątki ? O czym Ty mówisz ? Sprawdź ile osób zgłosiło się po odszkodowania z tytułu zalanych piwnic. Ludzie przy okazji porządkowania terenu skorzystali z faktu podstawienia kontenerów na śmieci, żeby się za darmo pozbyć syfu z tych niby zalanych piwnic. Widziałem co sąsiedzi wynosili z domów do tych kontenerów. Byle grosza nie zapłacić za śmieci są w stanie spalić w piecach wszystko i byle za darmo oddać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0