Wybrany wątek opinii

W dpach się poprzewracało totalnie!
(2025.10.29)
To się ciesz może i Tobie jakaś do.... z litości.
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.29)
@MariuszLewandowski-Fc - Od kiedy na ty jesteśmy lewandowski?
(2025.10.29)
To pisać per szmondak jak nazwałem posła Śliwkę czy może coś bardziej poetycznego - goniący za resztkami rozumu czy poszukiwacz zaginionych neuronów ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.29)
Powrót do komentarzy