Wybrany wątek opinii
a ja zakładam stowarzyszenie atrakcyjnych kobiet i mężczyzn w Elblągu, przynajmniej będzie można nacieszyć oko! stowarzyszenie będzie bezkonkurencyjne ! wkrótce szczegóły..... :-)
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Venus z Milo - masz domy publiczne, nie wyważa się otwartych drzwi
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Venus z Milo - Super... to ja się zapisuje bo rozumiem że zapraszasz ? Ale mam nadzieje że wymogiem nie będzie amputacja ramion ? W sumie czasami się przydają nie koniecznie tylko do "Misiaczka"
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Kolego słabo jarzysz.... najpopularniejsze dziewczyny z tego biznesu wcale nie są piękna, Najdroższe są usługi Pań bardzo niekonwencjonalnych W Londynie na początku XIX wieku furorę robiły Panie z Defektami - jedna o ile pamiętam miała trzy nogi i dwie waginy.... Dokształć się, ,,
Do moderacji
Odpowiedz
0
0