Wybrany wątek opinii
Tak jest dzielić na każdym poziomie. tuskanie w akcji CD. Następnie podzielić brunetów i blondynów, następnie tych którzy piją mleko i go nie piją, a na wszystko dawać nasze pieniądze.... Pognać wreszcie tych szkodników z popslu
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
A ty jakiś poszkodowany na rozumie jesteś czy co ? Każde ciało konsultacyjne jest pożądane a szczególnie ciało kobiece. Podział na kobiety i mężczyzn jest podziałem naturalnym i miło że nie ma w Elblągu Społecznej Rady Lesbijek czy Rady do spraw równego traktowania p... . Jak mam słuchać wywodów kobiet - radnych zakochanych we własnym głosie to niech sobie zrobią posiedzenia z kobietami i omawiają kroje sukienek i spódnic mnie to interesuje zapewne tak samo jak owe Damy zasada działanie mechanizmu różnicowego czy zarys ewolwenty koła zębatego czy szybkość początkowa pocisku M16... Żałujesz im na kawę i ciasteczka ? Sknera, ,, ,, sknera, ,, ,, sknera.....
Do moderacji
Odpowiedz
0
7
@MariuszLewandowski-Fc - O, i właśnie z powodu takich szowinistycznych bzdetów jak w tej pseudowypowiedzi rada kobiet powinna powstać. Obciach, że w XXI wieku ktoś wypocił takie bzdury.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Jgfgkm - Nie do końca - można być szowinistą ale z rozumem w głowie i jakimś szacunkiem - tu to raczej popularne wiejskie przygłupy - nie obrażając wsi rzecz jasna bo niby wiejskie ale z Miasta.... Niestety z Mojego Miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3