UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, masz rację, ale kobietom trudniej się przebić ze swoim głosem, ze swoimi potrzebami. Taka rada na pewno będzie wsparciem i widocznym głosem mieszkanek Elbląga, tym bardziej, że we władzach miasta też jest kobieta i nie pozwoli na tzw. "olewanie" problemów kobiet mieszkających w Elblągu. I tak, napisałem to ja, mężczyzna.
Krzysztof S.