UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie róbmy z kobiet osób z niepełnosprawnością. Kobieta i mężczyzna sobie równi, owszem każda płeć ma inne predyspozycje. Może to i dobrze jak zdominowana przez płeć brzydszą władza miasta poprosi o opinie płeć piękną, ale przecież pań w urzędzie, żon, partnerek pod dostatkiem, żeby zaraz tworzyć radę.


Anuluj