UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie róbmy z kobiet osób z niepełnosprawnością. Kobieta i mężczyzna sobie równi, owszem każda płeć ma inne predyspozycje. Może to i dobrze jak zdominowana przez płeć brzydszą władza miasta poprosi o opinie płeć piękną, ale przecież pań w urzędzie, żon, partnerek pod dostatkiem, żeby zaraz tworzyć radę.