Wybrany wątek opinii
Nie róbmy z kobiet osób z niepełnosprawnością. Kobieta i mężczyzna sobie równi, owszem każda płeć ma inne predyspozycje. Może to i dobrze jak zdominowana przez płeć brzydszą władza miasta poprosi o opinie płeć piękną, ale przecież pań w urzędzie, żon, partnerek pod dostatkiem, żeby zaraz tworzyć radę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Tak, masz rację, ale kobietom trudniej się przebić ze swoim głosem, ze swoimi potrzebami. Taka rada na pewno będzie wsparciem i widocznym głosem mieszkanek Elbląga, tym bardziej, że we władzach miasta też jest kobieta i nie pozwoli na tzw. "olewanie" problemów kobiet mieszkających w Elblągu. I tak, napisałem to ja, mężczyzna.
Do moderacji
Odpowiedz
1
6