UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak, masz rację, ale kobietom trudniej się przebić ze swoim głosem, ze swoimi potrzebami. Taka rada na pewno będzie wsparciem i widocznym głosem mieszkanek Elbląga, tym bardziej, że we władzach miasta też jest kobieta i nie pozwoli na tzw. "olewanie" problemów kobiet mieszkających w Elblągu. I tak, napisałem to ja, mężczyzna.
Krzysztof S.