UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może rady Dzielnic/ Byłoby sensowniej bo Rada Kobiet trąci dyskryminacja kobiet. Bo niby wystarczy być tylko kobietą -to jak punkty za pochodzenie na wyższe uczelnie kiedyś.. No to takie dwuznaczne
To może rady Dzielnic/ Byłoby sensowniej bo Rada Kobiet trąci dyskryminacja kobiet. Bo niby wystarczy być tylko kobietą -to jak punkty za pochodzenie na wyższe uczelnie kiedyś.. No to takie dwuznaczne