UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To może rady Dzielnic/ Byłoby sensowniej bo Rada Kobiet trąci dyskryminacja kobiet. Bo niby wystarczy być tylko kobietą -to jak punkty za pochodzenie na wyższe uczelnie kiedyś.. No to takie dwuznaczne


Anuluj