57
29.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kiedy męskie spojrzenie?
(2025.10.29)

info

13  
  2
Pokłócą się i poobrażają. Na spotkaniach będą obmawiać tą która nie przyszła.
Gall Anonim (2025.10.29)

info

17  
  5
W dpach się poprzewracało totalnie!
(2025.10.29)
To chyba żart jakis, mówię to jako kobieta... matko jedyna dajcie spokój co za cyrki w tym Elblągu! Zajmijcie się waznymi sprawami, ludzie zalamuja sie, panuje depresja, brak pracy itd a wy sobie stolki tworzycie. Po co? Malo takich org z doo/opy?
KJRB (2025.10.29)

info

14  
  3
proponuję nazwę tej rady AMEBA
(2025.10.29)

info

7  
  1
A co wam pasterze kazali z ambony ? Siostrzenica waszego wodza ma 4 dzieci i każde z innym facetem. Takie są wasze wartości
Sumienna katoliczka (2025.10.29)
A podobno kobiety są dyskryminowane, a tu mają nawet swoją Elbląską Radę Kobiet przy Prezydencie. Mężczyźni nie mają. I kto tu jest dyskryminowany. Jakie koszty poniesie Elbląski Podatnik za funkcjonowanie tej "Rady"? Rozumiem, że wszystkie poważne problemy i sprawy w Elblągu zostały już rozwiązane i dlatego Sz. P.Prezydent zajął się sprawami mniejszej wagi? A kiedy zostanie powołana Elbląska Rada Mężczyzn? A nie, przepraszam, to byłoby szowinistyczne. Tfu! Odszczekuję.
(2025.10.29)
@Oto tajemnica wiary - Babie swej to powiedz
(2025.10.29)
Cały swój majątek trzymałeś w piwnicy?
KapitanSzyderca (2025.10.29)
Czekamy więc teraz na powołanie również Elbląskiej Rady Mężczyzn. I za jakiś czas wspólne obrady z Radą Kobiet co może być konkurencyjne dla Rady Miejskiej.
(2025.10.29)

info

8  
  0