A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kiedy męskie spojrzenie?
Pokłócą się i poobrażają. Na spotkaniach będą obmawiać tą która nie przyszła.
W dpach się poprzewracało totalnie!
To chyba żart jakis, mówię to jako kobieta... matko jedyna dajcie spokój co za cyrki w tym Elblągu! Zajmijcie się waznymi sprawami, ludzie zalamuja sie, panuje depresja, brak pracy itd a wy sobie stolki tworzycie. Po co? Malo takich org z doo/opy?
proponuję nazwę tej rady AMEBA
A co wam pasterze kazali z ambony ? Siostrzenica waszego wodza ma 4 dzieci i każde z innym facetem. Takie są wasze wartości
A podobno kobiety są dyskryminowane, a tu mają nawet swoją Elbląską Radę Kobiet przy Prezydencie. Mężczyźni nie mają. I kto tu jest dyskryminowany. Jakie koszty poniesie Elbląski Podatnik za funkcjonowanie tej "Rady"? Rozumiem, że wszystkie poważne problemy i sprawy w Elblągu zostały już rozwiązane i dlatego Sz. P.Prezydent zajął się sprawami mniejszej wagi? A kiedy zostanie powołana Elbląska Rada Mężczyzn? A nie, przepraszam, to byłoby szowinistyczne. Tfu! Odszczekuję.
@Oto tajemnica wiary - Babie swej to powiedz
Cały swój majątek trzymałeś w piwnicy?
Czekamy więc teraz na powołanie również Elbląskiej Rady Mężczyzn. I za jakiś czas wspólne obrady z Radą Kobiet co może być konkurencyjne dla Rady Miejskiej.