Wybrany wątek opinii
już dobrostan im wyjaśnili co z akademii dobrego życia, teraz w tvn kazali w śniadaniówce uwierzyć w siebie i być aktywnymi, to zaczynają... już widzę te marsowe, rozjechane miny (wina chirurga) i wzrok tęskniący za rozumem ziejący z oczu po korekcie... i cudne akrylki pukające w stół z nudów, bo po 20 minutach stracą wątek, a co za tym idzie, zainteresowanie tematem.... jednym słowem czeka nas jak za tuska, dramatt.....
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
A co wam pasterze kazali z ambony ? Siostrzenica waszego wodza ma 4 dzieci i każde z innym facetem. Takie są wasze wartości
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
@Sumienna katoliczka - Bo trafiła na lewaków którzy chcieli się na niej wozić....
Do moderacji
Odpowiedz
2
2