UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekamy więc teraz na powołanie również Elbląskiej Rady Mężczyzn. I za jakiś czas wspólne obrady z Radą Kobiet co może być konkurencyjne dla Rady Miejskiej.


Anuluj