UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To chyba żart jakis, mówię to jako kobieta... matko jedyna dajcie spokój co za cyrki w tym Elblągu! Zajmijcie się waznymi sprawami, ludzie zalamuja sie, panuje depresja, brak pracy itd a wy sobie stolki tworzycie. Po co? Malo takich org z doo/opy?

KJRB

Anuluj