UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A podobno kobiety są dyskryminowane, a tu mają nawet swoją Elbląską Radę Kobiet przy Prezydencie. Mężczyźni nie mają. I kto tu jest dyskryminowany. Jakie koszty poniesie Elbląski Podatnik za funkcjonowanie tej "Rady"? Rozumiem, że wszystkie poważne problemy i sprawy w Elblągu zostały już rozwiązane i dlatego Sz. P.Prezydent zajął się sprawami mniejszej wagi? A kiedy zostanie powołana Elbląska Rada Mężczyzn? A nie, przepraszam, to byłoby szowinistyczne. Tfu! Odszczekuję.


Anuluj