Wybrany wątek opinii

A podobno kobiety są dyskryminowane, a tu mają nawet swoją Elbląską Radę Kobiet przy Prezydencie. Mężczyźni nie mają. I kto tu jest dyskryminowany. Jakie koszty poniesie Elbląski Podatnik za funkcjonowanie tej "Rady"? Rozumiem, że wszystkie poważne problemy i sprawy w Elblągu zostały już rozwiązane i dlatego Sz. P.Prezydent zajął się sprawami mniejszej wagi? A kiedy zostanie powołana Elbląska Rada Mężczyzn? A nie, przepraszam, to byłoby szowinistyczne. Tfu! Odszczekuję.
(2025.10.29)
Koleżko skoro brak Ci rozumu czy odwagi żeby o swoje sprawy walczyć samemu to sobie zakładaj rade wzajemnej pomocy i debatuj przy tanim winie ile dusza zapragnie. Funkcjonowanie tej rady kosztuje tyle co kawa i słone paluszki jak cię nie stać na swoje to ich na ich spotkanie i się poczęstuj. Poważne problemy jeszcze są - pożar w ZUO czy brak polityki zabezpieczenia powodziowego Żuław na przykład... Kobiety w zasadzie wolą sprawy przegadać może to i dobrze. A kilka kandydadek to ja do tej rady mogę wskazać z marszu i mam nadzieje że nawet bez Angeliki kobiety się jakoś ogarną bo jednak brak jej w Elblągu....
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.29)
@MariuszLewandowski-Fc - Koleżka to cię w celi odwiedzal... albo z szacunkiem albo zamknij to co inni nazywają ustami
(2025.10.29)
Spadaj na szczaw i mirabelki
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.29)
Powrót do komentarzy