UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A podobno kobiety są dyskryminowane, a tu mają nawet swoją Elbląską Radę Kobiet przy Prezydencie. Mężczyźni nie mają. I kto tu jest dyskryminowany. Jakie koszty poniesie Elbląski Podatnik za funkcjonowanie tej "Rady"? Rozumiem, że wszystkie poważne problemy i sprawy w Elblągu zostały już rozwiązane i dlatego Sz. P.Prezydent zajął się sprawami mniejszej wagi? A kiedy zostanie powołana Elbląska Rada Mężczyzn? A nie, przepraszam, to byłoby szowinistyczne. Tfu! Odszczekuję.