A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzi to już całkiem pogięło. Nie dość, że są leniwi to jeszcze nie mają siły chodzić. Pamiętam jak była pandemia i na drzwiach autobusu lub tramwaju była kartka, że może przebywać 20 osób. To niektórzy ludzie zamiast zostawić komunikację miejską ludziom, którzy mają daleko do domu, pracy, szkoły to specjalnie się pchali po to, żeby tylko 1 przystanek przejechać
Co złodziejstwo. Skoro bilet 60 minutowy kosztuje 4 zł to za 2 zł powinien być bilet 30 minutowy, a jeśli chodzi o bilet 5 minutowy to 60:5=12 i 4,00:12= 0,33 zł (czyli bilet 5 minutowy powinien kosztować 33 grosze)
A gdzie bilet semestralny z KDR czy dalej trzeba co miesiąć dymać do kasy?
Przez 5 minut gdzie dojedziesz?? Jeden przystanek autobusem to nawet 10 minut....
osobników płci różnej, całkowicie nie znających niczego poza klawiaturą ale pełnych nienawiści do siebie i innych
W takim razie zmiana wszystkich rozkładów jazdy na takie pokazujące czas rozkładowego przejazdu między przystankami.
Ja bym chciała, żeby okresowe miesięczne można było na Mbilecie kupić. Nie chcę chodzić i w kasie kupować biletów, jest XXI wiek, a aplikacja się sprawdza. Czas poszerzyć opcje.
@Folpark - ,, żebyśmy tylko na tych drugich nie wyszli, ,dopowiedziała Mania Pawlakowi.
Smak pracy to ja mam od 42 lat na budowie jako wykwalifikowany fachowiec a ty ? Bazuje na ludzkiej krzywdzie, nawet ubiór ubogi bez klasy, proponuję jednakowe stroje służbowe jak PKP