UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Smak pracy to ja mam od 42 lat na budowie jako wykwalifikowany fachowiec a ty ? Bazuje na ludzkiej krzywdzie, nawet ubiór ubogi bez klasy, proponuję jednakowe stroje służbowe jak PKP


Anuluj