UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Smak pracy to ja mam od 42 lat na budowie jako wykwalifikowany fachowiec a ty ? Bazuje na ludzkiej krzywdzie, nawet ubiór ubogi bez klasy, proponuję jednakowe stroje służbowe jak PKP
Smak pracy to ja mam od 42 lat na budowie jako wykwalifikowany fachowiec a ty ? Bazuje na ludzkiej krzywdzie, nawet ubiór ubogi bez klasy, proponuję jednakowe stroje służbowe jak PKP