Wybrany wątek opinii

Czytając te komentarze, nie tylko pod tym artykułem, pojawia się w nich teza, że Polska dzieli się na pisowców i peowców, a w wersji "hard" na prawaków i lewaków. A przecież najsłynniejszych Polak w historii, bohater filmu "Sami Swoi" i dalszych wszystkie podziały zlikwidował i ustanowił jeden niezaprzeczalny, a mianowicie, że podział jest jedynie na mądrych i głupich. Szkoda tylko, że nasze przysłowie mówi, że "mądry głupiemu ustępuje". A skoro tak to mamy wciąż głupotę, bo nie powinno się jej ustępować.
Folpark (2025.10.28)
@Folpark - ,, żebyśmy tylko na tych drugich nie wyszli, ,dopowiedziała Mania Pawlakowi.
Irek Szaf (2025.10.28)
@Folpark - Podziały zliikwidować, ale na oczywiście pisowskich zasadach. Nie, kompromis musi być. Pis z Bogiem nie ma nic wspólnego, a wręcz przeciwnie.
(2025.10.29)
Powrót do komentarzy