A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo - bardzo przydatne, no ale dla pisowskich ujadaczy to już nie, ale PISaki o milionowym patriotycznym wałku na cpk lepiej poPISzcie tu.
Wy peowcy nie udajcie takich świętych bo za waszych rządów u ministrów pieniądze znajdowali w nogach od stołu. Wszędzie są carne owce.
Ale w pisie całe stado
Nie stać Cię na bilety, prawda? :D Powodzenia.
Czytając te komentarze, nie tylko pod tym artykułem, pojawia się w nich teza, że Polska dzieli się na pisowców i peowców, a w wersji "hard" na prawaków i lewaków. A przecież najsłynniejszych Polak w historii, bohater filmu "Sami Swoi" i dalszych wszystkie podziały zlikwidował i ustanowił jeden niezaprzeczalny, a mianowicie, że podział jest jedynie na mądrych i głupich. Szkoda tylko, że nasze przysłowie mówi, że "mądry głupiemu ustępuje". A skoro tak to mamy wciąż głupotę, bo nie powinno się jej ustępować.
Bilet dziesięciominutowy to ja nogami taki odcinek pokonam bez biletu w tym czasie a w piec minut to już w podskokach.
Beda zachecac, by wiecej ludzi korzystalo z komunikacji, krotkie autobusiki 8metrowe w szczycie przepelnione, ludzi jak sardynki sobie oachy wachaja, o ivecach tez mozna powiedziec, czestotliwosc co 25 min. Nie tedy droga a takie bilety powinny byc juz dekade tak w malym miescie, gdy chce sie przedostac 3,4 przystanki.5 min, to ryzyko...
Komunikacja Wiejska w Elblągu?... To jest dopiero Patologia!
Teraz czekać na autobus czy tramwaj i zapłacić 4 zł za osobę to lepiej Bolt albo Freenow, i za 8zł mozna jechać na promocji bez sterczenia na przystankach.
za jazde tym złomem i ciasnocie komunikacja darmowa.