A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To kasujesz jak wsiądziesz, a nie 5 min przed planowanym przyjazdem.
Ojej, a dla mieszkańców okolic Dębica za korzystanie z autobusu wycieczkowego dookoła miasta to ile dacie zniżki i za ile bilecik będzie?
Komunikacja miejska powinna być darmowa to ograniczyłoby w znacznym stopniu biurokracje ZKM (sprzedaż, kontrole, produkcje biletów itp) a co mega ważne powietrze byłoby czystsze a tramwaje i autobusy pełne ludzi.
@Folpark - Podziały zliikwidować, ale na oczywiście pisowskich zasadach. Nie, kompromis musi być. Pis z Bogiem nie ma nic wspólnego, a wręcz przeciwnie.
Polsce biletu za komunikację miejską nie trzeba kupować w takich miastach jak Konin, Kalisz, Mińsk Mazowiecki, Ząbki, Radomsko, Ostrołęka, Starachowice, Lubin, Szczecinek, Bolesławiec, Żory, Otwock i Mława. Miasta te wprowadziły bezpłatną komunikację dla wszystkich mieszkańców, która jest finansowana z podatków.
Zlikwidować ZBK
Pytanie o bilet 10 minutowy: Czy liczy się rzeczywisty czas przejazdu, czy rozkładowy czas przejazdu?
5 minut od momentu skasowania.....
2 zł. Za pięć minut ? Przecież to jest około dwa i pół przystanku. Teraz za 4 zł. mogę jeździć przez godzinę czym chcę. Nieźle ktoś to przeliczył.