UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzi to już całkiem pogięło. Nie dość, że są leniwi to jeszcze nie mają siły chodzić. Pamiętam jak była pandemia i na drzwiach autobusu lub tramwaju była kartka, że może przebywać 20 osób. To niektórzy ludzie zamiast zostawić komunikację miejską ludziom, którzy mają daleko do domu, pracy, szkoły to specjalnie się pchali po to, żeby tylko 1 przystanek przejechać


Anuluj