UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym chciała, żeby okresowe miesięczne można było na Mbilecie kupić. Nie chcę chodzić i w kasie kupować biletów, jest XXI wiek, a aplikacja się sprawdza. Czas poszerzyć opcje.
otojawelblagu
Ja bym chciała, żeby okresowe miesięczne można było na Mbilecie kupić. Nie chcę chodzić i w kasie kupować biletów, jest XXI wiek, a aplikacja się sprawdza. Czas poszerzyć opcje.
otojawelblagu