UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym chciała, żeby okresowe miesięczne można było na Mbilecie kupić. Nie chcę chodzić i w kasie kupować biletów, jest XXI wiek, a aplikacja się sprawdza. Czas poszerzyć opcje.

otojawelblagu

Anuluj