Wybrany wątek opinii

Wzruszyłem się chyba pójdę na kanara !
(2025.10.28)
W końcu poznałbyś smak pracy.
(2025.10.28)
Nie stać Cię na bilety, prawda? :D Powodzenia.
elblazanin1234567 (2025.10.28)
Smak pracy to ja mam od 42 lat na budowie jako wykwalifikowany fachowiec a ty ? Bazuje na ludzkiej krzywdzie, nawet ubiór ubogi bez klasy, proponuję jednakowe stroje służbowe jak PKP
(2025.10.29)
Powrót do komentarzy