Wybrany wątek opinii
Wzruszyłem się chyba pójdę na kanara !
Do moderacji
Odpowiedz
21
9
W końcu poznałbyś smak pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Nie stać Cię na bilety, prawda? :D Powodzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Smak pracy to ja mam od 42 lat na budowie jako wykwalifikowany fachowiec a ty ? Bazuje na ludzkiej krzywdzie, nawet ubiór ubogi bez klasy, proponuję jednakowe stroje służbowe jak PKP
Do moderacji
Odpowiedz
1
0