UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Beda zachecac, by wiecej ludzi korzystalo z komunikacji, krotkie autobusiki 8metrowe w szczycie przepelnione, ludzi jak sardynki sobie oachy wachaja, o ivecach tez mozna powiedziec, czestotliwosc co 25 min. Nie tedy droga a takie bilety powinny byc juz dekade tak w malym miescie, gdy chce sie przedostac 3,4 przystanki.5 min, to ryzyko...

Driver 89

Anuluj