UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czytając te komentarze, nie tylko pod tym artykułem, pojawia się w nich teza, że Polska dzieli się na pisowców i peowców, a w wersji "hard" na prawaków i lewaków. A przecież najsłynniejszych Polak w historii, bohater filmu "Sami Swoi" i dalszych wszystkie podziały zlikwidował i ustanowił jeden niezaprzeczalny, a mianowicie, że podział jest jedynie na mądrych i głupich. Szkoda tylko, że nasze przysłowie mówi, że "mądry głupiemu ustępuje". A skoro tak to mamy wciąż głupotę, bo nie powinno się jej ustępować.
Folpark