UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz czekać na autobus czy tramwaj i zapłacić 4 zł za osobę to lepiej Bolt albo Freenow, i za 8zł mozna jechać na promocji bez sterczenia na przystankach.


Anuluj