UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bilet dziesięciominutowy to ja nogami taki odcinek pokonam bez biletu w tym czasie a w piec minut to już w podskokach.
Bilet dziesięciominutowy to ja nogami taki odcinek pokonam bez biletu w tym czasie a w piec minut to już w podskokach.