UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@mieszkanka dzielnicy - Chciałbym napisać Szanowna Pani ale czytając te głupoty serce nie pozwala... Tam mieszkają ludzie i skoro im Pani godności odmawia to proponuje pomyśleć czy Pani nie jest wyrobem człowiekopodobnym. Wielu z nich to ofiary przypadku - zła kobieta złe towarzystwo złe nawyki. Warunki na "Pekinie" są okropne bo ktoś kiedyś wpadł na debilny pomysł stworzenia getta i zapewne myślał tak jak Pani. Wielu z tych ludzi heroicznie walczy o resztki godności - są po wypadkach po schorzeniach zawodowych ale jest wielu takich co utopili swoje talenty w wódce. Finansujemy ich bo kiedyś oni finansowali nasze kształcenie czy leczenie - jak się Pani nie podoba proponuje wypad na księżyc. Praca w Elblągu jest ale nie jest dobrze opłacana w tym rzecz. Mamy najniższe płace w regionie i to nie jest wina tych ludzi ale powód dla którego wolą żyć z zasiłków niż z pracy. Systemu odpracowywania zaległości właściwie nie ma a to co jest to marnowanie czasu a nie pożyteczna praca. Patologię ma Pani w głowie - proponuje zacząć od jej likwidacji. Mają prawo żądać lepszych warunków i powinni być wyprowadzeni z tego getta już dawno. Szacunek że ktoś podejmuje taką decyzje - i wypada trzymać kciuki żeby się to udało zrobić. Obraża Pani nie tylko tych ludzi ale i Boga o rozumie nie mówiąc. Kondolencje dla Pani znajomych i bliskich.
MariuszLewandowski-Fc