UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W sprawie lokali mieszkalnych, i roszczeniowych postaw: - ja muszę, chodzić do pracy żeby spłacać kredyt, nikt mi mieszkania za darmo nie daje - muszę utrzymać rodzinę, nikt mi nie daje i nie dopłaca a taka patologia ? Bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu: - nie pracują bo im się nie chce i nie opłaca, zasiłki, zapomogi, 800+ i jeszcze mają czelność żądać lepszych warunków, bo narobili dzieci i za mała powierzchnia na 1 osobę wychodzi, ale czynsz zapłacić to niełaska. Nawet odpracować to zadłużenie też niełaska. A my to całe towarzystwo finansujemy, z naszych podatków. Zamiast na nasze dzieci kasa idzie na utrzymanie ludzi niezainteresowanych legalną pracą i niech mi nikt nie mówi że nie ma w Elblągu pracy.
mieszkanka dzielnicy