UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@BoTAK! - Bo to najemcy są zobowiązani do utrzymywania lokali mieszkalnych w należytym stanie, przeprowadzać bieżące naprawy, konserwacje itp, ale skoro tam mieszkają tylko, albo w przeważającej większości roszczeniowcy to czego Ty chcesz ? Ja wynajmując mieszkanie płacę składkę na fundusz remontowy, a takie roszczeniowe towarzystwo nigdzie nie pracujące z wyboru, tylko żąda, żąda i żąda. Samo nic sie nie dewastuje.
pacjent