UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny raz, doprowadzić do ruiny i sprzedać. A porządnych mieszkańców wywalić do lokali zastępczych. Korupcja okropieństwo naszego miasta. A Ziobro chodzi wolny i sięśmieje.


Anuluj