UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny raz, doprowadzić do ruiny i sprzedać. A porządnych mieszkańców wywalić do lokali zastępczych. Korupcja okropieństwo naszego miasta. A Ziobro chodzi wolny i sięśmieje.
Kolejny raz, doprowadzić do ruiny i sprzedać. A porządnych mieszkańców wywalić do lokali zastępczych. Korupcja okropieństwo naszego miasta. A Ziobro chodzi wolny i sięśmieje.